Brusivo podle výrobce

Nabízíme brusivo od renomovaných firem s dlouholetou tradicí

MP Abras

Brusivo – Starcke

Společnost Starcke působí na trhu již od roku 1720. Je to rodinná nezávislá společnost, která patří mezi špičky v oboru výrobců brusiv a brusných materiálů. Produkty Starcke je možno uplatnit téměř ve všech průmyslových odvětvích. Společnost exportuje do zemí na všech kontinentech. Společnost vyrábí širokou škálu brusných materiálů značky Ersta a Matador.

Brusivo – Starcke »

MP Abras

Brusivo – Tyrolit

Firma Tyrolit byla založena v roce 1919. V současné době patří k největším světovým výrobcům brusiva. Ve svých 25 výrobních závodech, které jsou ve 14 zemích světa, vyrábí přes 80.000 různých produktů. Tyto produkty patří se svou kvalitou ke světové špičce. Firma vyrábí široký sortiment výrobků pro všechna průmyslová odvětví.

Brusivo – Tyrolit »

MP Abras

Brusivo – Awuko

awuko

Firma Awuko byla založena před více než sto lety. Nabízí smirkové výrobky vhodné pro úpravu povrchů různých materiálů, hlavně v dřevařském průmyslu. Speciálním výrobkem jsou brusné role o šíři 2045 mm. S touto šíří je značka na trhu ojedinělá.

Brusivo – Awuko »

 

MP Abras

Brusivo – VSM

vsm

Společnost vznikla před 140 lety a patří mezi světové výrobce brusiva. Nabízí produkty na opracování kovů, dřeva, gumy, plastů i kamene. Firma je známá skvělou kvalitou a širokou škálou materiálů s keramickým a kompaktním zrnem.

Brusivo – VSM »